2018 - NLP

Derslerinizi canlı ve kayıttan izleyebilirsiniz.
  • Haliç Üniversitesi Onaylı
  • Eğitim Süresi: 2 Ay

NLP, duygu ve davranışlarımızı yeniden biçimlendirme metodudur.
Farkında olmadan otomatik olarak davrandığımız, düşündüğümüz, algıladığımız durumları bilinçli olarak eyleme geçiren zihin ve beden programlama aracıdır. 

Kök inanç ve negatif alışkanlıkların neden olduğu ve hayatımızı sürekli tekrarlamamızı  sağlayan durumları fark edip bunu zihinde ve davranışlarımızda değiştirmemizi sağlar.
Nlp beş duyu organının yönetildiği beyin ve sistemini yönetir.

 

Bilinçaltı pek çok insan farkında dahi olmasa onları yönlendiren bilgilerle doludur. Bu bilgilerin tamamının isteyerek alınmadığı ya da doğru ve yararlı olmadıkları ise bir gerçektir. NLP nedir diye merak içinde olanlar için bu sistemin insanların bilinçaltlarına inerek onların duyguları üzerinde etki eden bireyler oluşturduğunu bilmelidir. Böylece NLP uzmanlarından yardım alan danışanlar hayatlarını pozitif olarak değiştirebilmektedir.

Duygular ve düşünceler pek çok insan için mantıktan önce gelmektedir. Hatta mantık duygu ve düşüncelerin süzgecinden geçtikten sonra oluşmaktadır. Bu nedenden ötürü bireylerin duygularını kontrol ederek onları faydalı hale getirmeleri gerekmektedir. Kurumumuzda verilen NLP online eğitim programımız, öğrencilerimizi bu alanda bir profesyonel yapmaktadır. 

Elinizde sihirli bir değnek var ve bunu kullanmak yine sizin elinizde. 
Zihninizde yer açın ve olabileceklere odaklanın.  

NLP’nin Tarihçesi 

Nlp aslında Sinir Dili Programı olarak tanımlanmaktadır. Nlp’yi pek çok birey ilk kez duymuş olsa dahi sistemin tarihçesi 3000 yıla dayanmış durumdadır. Yabancı profesörler tarafından geliştirilmiş bir program olan bu sistem insanların hayatlarını yaşanabilir hale getirmektedir. Nlp eğitimimiz sayesinde kursa katılım gösteren öğrencilerimizin kendi danışanları olmaktadır.

Kursiyerlerimizin danışanlarına eğitim verebilmeleri ya da onlara Nlp tekniklerini uygulayabilmeleri için öncelikle kendi eğitimlerini tamamlamaları gerekmektedir. Kurumumuzda tamamlanan eğitimler neticesinde kursiyerlerimizi Nlp sertifikası verilmektedir. Sertifikasını alan öğrencilerimiz kendilerine sağladıkları faydanın yanı sıra danışanda alabilecek potansiyele ulaşmaktadır. Ulaşılan potansiyel bireyselin yanı sıra kurumsal olarak da verilmesine müsaade edecek boyutlardadır.

 

Nlp herkes için bir ayrıcalıktır,

 

Kişisel gelişimde biraz daha ileri gitmek isteyen,

 

Ebeveyn ilişkilerinde sağlıklı adımlar atmak isteyen,


İş dünyasında sağlıklı ve huzurlu ortam yaratmak isteyen, 


Nedensiz mutsuzluk yaşayan (ki mutlaka nedeni vardır bunu kök inancınızı belirleyerek çözümleyeceksiniz),


Başarı korkusu olan,


Nedeni belli olmayan fiziksel sıkıntılar yaşayan,


saca  kendi yaşamının kontrolünü eline almak isteyen ve daha ileriye gidip insanlara fayda sağlamak isteyen kişiler bu eğitime katılabilir. 


NLP eğitimimiz 60 saat 2 aylık bir programdır. Eğitim sonunda başarılı olan kişilere HALİÇ ÜNİVERSİTESİ onaylı NLP Sertifikası verilecektir.

· NLP nedir?

· NLP tarihçesi,

· NLP nasıl çalışır?

· Sağ beyin, Sol beyin,

· Bilinçaltı,

· Öğrenme biçimi,

· Kas testi,

· Çapalama,

· Frekanslar,

· Beta Dil kalıbı,

· Hipnotik Dil Kalıpları

· Uyum Teknikleri

· Yaşam Çemberi

Bu soruların ve daha fazlasının tüm cevapları NLP eğitimimizde görebileceksiniz.

Tanıtım Videosu Yüklenmemiş

HEMEN BAŞVUR