Resim

Eğitim Özeti

Temel bioenerji eğitimini tamamlayanlar, master eğitimi sayesinde uzmanlığa giden yolu tamamlayabilir. E-SEM Akademi’nin uygulama ağırlıklı olan bu eğitiminde, artık bir seansın nasıl geçmesi gerektiğine dair tüm bilgileri öğreneceksiniz. Enerji çalışması, blokaj çalışması gibi uygulamaların sonucu sizi de şaşırtacak. 

13
TOPLAM MODÜL
40
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Üniversite onaylı Sertifika
Yüz yüze Eğitim
Canlı Yayınlar
E-devlet

Bioenerji Master Eğitimi Nedir?

 

Bioenerji master eğitimi, temel seviyeden sonra alınması gereken eğitimdir. Temel seviye eğitimini tamamlayanlar, bu eğitimde yer alabilir. Bu eğitim sırasında uygulamaların derinliklerine inilir ve farklı teknikler öğretilir. Çakraların hangi organlara bağlı olduğu, bu eğitim sırasında bahsedilen detaylardır. Aynı zamanda enerji ve nefes egzersizleri, profesyonel bir seansın nasıl yönetileceği anlatılır.

Eğitimde sıkça sorulan tüm sorulara yanıt verilir. E-SEM Akademi’den alacağınız bu eğitim sayesinde bir başkasını aktifleştirmeyi ve blokaj çalışması yapmayı öğrenebilirsiniz. 21 günlük arınma çalışması gibi uygulamalar ile kendi hayatınıza da faydalı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bioenerji Master Eğitimi Faydaları Nelerdir?

Bioenerji master eğitimi faydalarının başında eğitimin uygulamalı olması gelir. Sadece teorik bir eğitim sizin için çok faydalı olmayabilir. Bu nedenle eğitmenimiz tüm kursiyelerin birebir olacak şekilde çalışma yapmasını sağlar. Eğitim sırasında yüksek frekanslı bioenerji uygulamalarını tüm detaylarıyla anlamanız mümkün olacak.

Bioenerji Master Eğitimi Nerelerde Kullanılır?

Bioenerji master eğitiminin kullanımını öğrenenler, eğitim sonunda alanında birer uzman olacak. Bu sayede kendinize ait bir bioenerji merkezi açabilirsiniz. Güzellik uzmanları, doktorlar, beslenme uzmanları da bu eğitime katılarak verdikleri hizmet sayısını artırabilir.

Eğitim sonunda hayata bakışınız tamamıyla değişir ve enerjisini doğru yöneten ve insanlara faydalı olan bir uzmana dönüşürsünüz. E-SEM Akademi olarak bu Pozitife geçiş yolculuğunda her zaman yanınızdayız.


Bioenerji Master eğitim içeriğimizde '' CİN, BÜYÜ, MUSALLAT veya ŞİFACILIK '' konuları kesinlikle İŞLENMEMEKTEDİR. Bu eğitime başlayan kişilere ETİK çalışma nasıl yapılır dersleri hediye edilecektir. Kimler Katılabilir ?

Temel Seviye Bio Enerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz Katılabilirler


Ders İçeriği

 • Bioenerji uygulama aşamaları
 • Çakralar ve bağlı olduğu organlar
 • Blokajların üzerimizde oluşturduğu hastalıklar
 • Tali çakralar
 • Enerji yükseltme ve Enerji dengeleme
 • 21 günlük arınma çalışması
 • Danışan ile uyum profesyonel seans yönetimi
 • Bir başkasının bioenerjini aktifleştirme
 • Bio enerjide eğiticilik
 • Enerji ve nefes egzersizleri
 • Bioenerjide sıkça sorulan sorular 1
 • Bioenerjide sıkça sorulan sorular 2
 • Uygulamalı bir başkasını aktifleştirme
 • Uygulamalı Örnek blokaj çalışması

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

Bio Enerji Master eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Master olarak bir başkasını eğiticimiz ile birlikte aktifleştireceksiniz.Eğitimin 2. gününde Yüksek frekans ile bio enerji ile bütünleşeceksiniz.

Eğiticimiz tarafından bütün masterlar yüksek enerji ile koruma kalkanı hediyesi ile eğitimimiz taçlandırılacaktır. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.


Eğitmen

Sevgi Keleş
Bioenerji İleri seviye

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Bioenerji Temel

Dünya'da Enerjin Kadar Varsın!

...
EFT Eğitimi

Dünya'da %97 Başarı Oranı ile...

...
Sarkaç

Sarkaç'ın Mucizeleri

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?