Resim

Eğitim Özeti

Astrolojide doğu ve batı sentezi sağlandığında ortaya karma astroloji çıkar. Karma astrolojide insanların yaşantıları noktasında önemli çıkarımlar elde edilebilir. E-SEM Akademi, karma astroloji eğitimi ile insanların gizemli dünyalarının açığa çıkmasına katkıda bulunuyor. 

20
TOPLAM MODÜL
50
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı

Karma Astroloji Eğitimi Nedir?

Karma astroloji eğitiminde doğum haritaları oldukça önemlidir. Çıkarımlar, bu doğum haritalarına bakılarak bulunur. Bunun yanı sıra gezegenler de yorumlama sürecine dâhil edilir. Doğum haritası ile yaşamın sundukları ve insanın doğumla beraber yaşama kattıkları anlaşılır.

 

Karma astrolojide evler bulunur. Evler, doğudan batıya doğru giderek 12 bölümden meydana gelir. Bu evler sayesinde mevcut yaşantınız değerlendirilir. Evlerin değerlendirilmesinde burçların ve gezegenlerin durumu da etkili olur. Doğum saati e yükselen burçların hayata olan etkileri evler yoluyla açığa çıkar.


Karma Astroloji Eğitimi Faydaları Nelerdir?


Karma astroloji eğitimi faydaları arasında mevcut olayları yorumlamak ve geleceğe ilişkin öngörülerde bulunmak vardır. Gezegenler, yıldızlar, burçlar; sizin evrene ne kattığınızı ve evrendeki konumunuzu değerlendirir.


Karma Astroloji Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Karma astroloji eğitiminin kullanımı ile kişilerin yaşamına ışık tutulabilir. İnsanların içinde bulundukları zor zamanlarda her zaman yardıma ihtiyaç duyulur. Yüz yıllardır insanlar, gökyüzünün ve evrenin sırlarından yararlanarak yaşamı yorumlar. Burçlar, doğum zamanı gibi detaylara göre mevcut anın değerlendirilmesi yapılır.

Karma astroloji, temel astroloji, tarot gibi E-SEM Akademi tarafından düzenlenen farklı eğitimlere katılarak farklı uygulamalarla insanlara fayda sağlayabilirsiniz. Karma astroloji konusunda danışmanlık yapabilir ve yorumlama kabiliyetinizle insanlara faydalı olabilirsiniz.

Gökyüzünde olanlar, yeryüzündekileri şekillendirirken siz de her şeyden haberdar olmak istemez misiniz? E-SEM Akademi’nin alanında deneyimli, uzman eğitmeni sizi bambaşka boyutlara taşır. İçinden çıkılmaz sorunların kökeni, karma astrolojinin evlerinde gizli olabilir. Bu evlerin kapısını açarak ferahlamanız için bu eğitimde yer almalısınız.

 Karma Astroloji eğitimi bir uzmanlaşma alanı olduğundan, Astroloji temel ve ileri seviye eğitimlerinin tamamlanmış olması gereklidir. Doğum haritası ile kişinin yaşam deneyiminin gerçek anlamını çözebilmesi için astroloji tekniklerine hakim olmak önemlidir.


1.     Karma Yasası

2.     Karmik Göstergeler 1- Yükselen burçlar, karmik evler ve karmik burçlar

3.     Karmik Göstergeler 1- Açılar

4.     Karmik Açı kalıpları

5.     Ay ve Ay Düğümleri

6.     Satürn

7.     Plüton 1

8.     Plüton 2

9.     Chiron

10.  Retro Gezegenler

11.  Vertex

12.  Sabit Yıldızlar

13.  Prenatal Tutulmalar

14.  Sinastride zorlayıcı açılar-Satürn

15.  Sinastride zorlayıcı açılar-Uranüs

16.  Sinastride zorlayıcı açılar-Neptün-Plüton

17.  Karmik Aşk

18.  Drakonik Haritalar

19.  Astrokartografi

20.  Örnek Harita


Eğitmen

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Astroloji Temel

Gökyüzünün Yansımalarını Yaşıyoruz!

...
Astroloji İleri Seviye

Astrolojinin en İLERİ'si

...
Numeroloji

Evrende Tesadüf Yoktur'

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?