Resim

Eğitim Özeti

Tarot kartlarına bakarak gelecek hakkında bilgi verilmesi, sadece bu konu hakkında yeterli fikri olmayanların bakış açısıdır. Tarot, insanların hayatının her alanına etki eder. E-SEM Akademi olarak hayata bakış açınızı değiştirecek tarot eğitimini sizlerle buluşturuyoruz. 

29
TOPLAM MODÜL
60
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Canlı Yayınlar

Tarot Eğitimi Nedir?


Tarot eğitimi, karakterinizin derinliklerine inen bir programdır. Tarotun meditasyon yönü de vardır. Aynı zamanda kişisel gelişim açısından fayda sağlar. Farkındalık, tarotun en büyük kazanımları arasında yer alır.

 

Tarot, genellikle falla eşdeğer tutulur. Ancak tarot kartları sıradan bir yapıda olmayan özelliklere sahiptir. Tarot ile bireylerin felsefesinden yola çıkılarak potansiyel ve engeller üzerine yorumlama yapılır. Herkesin kendi yaşamına göre farklı çıkarımlar elde edilir.


Tarot Eğitimi Faydaları Nelerdir?


E-SEM Akademi, faydaları ile farkındalık yaratan bu eğitimi sizinle buluştururken toplumsal hayata da katma değer katıyor. Bireyler, çıkmaza girdiğinde tarotun sağladığı farkındalıktan yararlanabilir. Aynı zamanda karar verilmesi gereken önemli noktalarda tarota başvurulabilir. Günlük hayatın detaylı incelemesi, tarot eğitimi ile yapılabilir.

 

Eğitim sırasında tüm kartların anlamları tek tek anlatılır. Aynı zamanda astrolojik göstergeler, açılar, açılımlar ele alınır. Doğum haritası üzerinden de açılımlar gerçekleştirilir. Tarot eğitiminin faydaları arasında hem kendinize hem de başkalarına rehberlik etmek vardır.


Tarot Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Tarot eğitiminin kullanımı; psikolojik, astrolojik danışmanlık süreçlerinde mümkündür. Aynı zamanda bireylere tarot danışmanlığı yapabilir; belirli süre aralıklarla takip yapabilirsiniz.

 

Tarot eğitimi, yaşam koçlarının hizmet alanını genişletir. Biyoenerji, EFT, astroloji gibi farklı eğitimleri bir arada ya da sırayla E-SEM Akademi’den alabilirsiniz. Tarotun hiç bilinmeyen etkilerini ve uygulamalarını öğrenerek farklı insanların hayatına dokunabilirsiniz. Yüzyılların bu kadim bilgisini hayatınıza yansıtmak için siz de hemen eğitim kaydınızı oluşturabilirsiniz. Böylece iç dünyanıza doğru muhteşem bir yolculuk başlar.

 Tarot kursumuzun içeriği kartların tarihi ve felsefesinden başlayarak ileri seviyeyi de kapsadığı için hiçbir ön koşul içermemektedir. İster tarota tamamen yabancı olun, ister tarotla ilgileniyor olun bu eğitim her durumda da sizler için uygun olacaktır. Milyarlarca insan ve bir o kadar da olasılığın söz konusu olduğu yaşam yolculuğumuzda bazen farklı tek bir kelime bile bize tahmin edeceğimizden çok fazla vizyon katacaktır.

Hayatı, doğayı, ruhunuzu, kişisel gelişim ve karakterize yansımanızı anlamanıza rehber olacak bu kurs, iç ışığınız olup başkalarının yolunu da aydınlatacak.


Tarotun tarihçesi

Renkler ve semboller

Elementler

Gezegenler

Büyük arkana kartları

Değnek serisi

Kupa serisi

Kılıç serisi

Tılsım serisi

Saraylılar

Önemli semboller

Astrolojik göstergeler

Kartlarda element ve nitelikler

Açılar

Acil - günlük - haftalık açılım

Aylık - kelt - yıllık açılım

İlişki açılımları - kariyer açılımları

Natal harita açılımı

Doğum haritası açılımı

Doğum haritasında spesifik soru açılımı


Eğitmen

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Astroloji Temel

Gökyüzünün Yansımalarını Yaşıyoruz!

...
Astroloji İleri Seviye

Astrolojinin en İLERİ'si

...
Numeroloji

Evrende Tesadüf Yoktur'

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?