Hemen Başvur

S.E.M Akademi olarak faaliyetlerimize 2018 yılında, Bursa’daki merkez ofisimizde başladık. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere, bu somut sonuca birdenbire ulaşmadık. Yaşam boyu kazandığımız farkındalıklarımızın beslediği içsel yolculuğumuz, bu tarihten çok daha önce başlamıştı.

İnsani olarak deneyimlediğimiz sorunların özüne döndüğümüzde, bireyselden toplumsala uzanan problemlerimizin çözüm yolunun “eğitim” olduğunu fark etmemiz çok da zor olmadı. Bu farkındalık da bizi gerçekçi bir şeyler yapmaya itiyordu ve bu dürtüye karşı koymak için hiçbir nedenimiz yoktu. Evet, eğitimin insan için ne kadar kıymetli bir olgu olduğunun ve olabilecek en kaliteli eğitimleri oluşturmamız gerektiğinin farkındaydık. Bununla birlikte, olabildiğince fazla insanın hayatına güzel bir dokunuş yapma hayali motivasyonumuza motivasyon, heyecanımıza heyecan katıyordu. İşte tüm bunların sonucunda tek bir soru sorduk kendimize: “Nasıl yapabiliriz?”

Bu sorunun cevabını bulmak için, içimizde taşıdığımız bu büyük heyecan ve motivasyonla hemen işe koyulduk. Attığımız her adımda, kendimizi sizin yerinize koymayı ve çağın getirilerini de göz önünde bulundurmayı asla ihmal etmedik. Bünyemizde yer vermek istediğimiz eğitimler için gerekli planlamayı yaptıktan sonra sıra, hayalimize ortak olacak yerlere heyecanımızı ve çalışmalarımızı anlatmaya gelmişti… Bunun için kapılarını çaldığımız kurumların da kıymetli iş birlikleriyle hayalimizi gerçekleştirmek adına artık çok büyük bir adım atmıştık.

Tabii kaliteli eğitimin yolunun kaliteli eğitmenden geçtiğinin de bilincindeydik. Bu bilinçle yürüttüğümüz araştırmalar ve görüşmeler sonucunda, çok kıymetli eğitmenleri SEM Akademi bünyesine dahil ettik. Geriye eğitim içeriklerimizi hazırlamak ve sizlere ulaştırmak kalmıştı. Biz de yaptığımız çalışmalarla, eğitimlerimizi Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek şekilde, yüksek çözünürlüklü videolarla, canlı yayın ve yüz yüze eğitim imkanlarıyla, kursiyerlerimizin eğitimlerden en iyi verimi alabileceği şekilde dizayn ettik. Geldiğimiz noktadaki olumlu manzarada, binlerce insanın hayatına olumlu dokunuşlar yapmış olmanın eşsiz mutluluğunu yaşıyoruz. Duyduğunuz güvenin bize kattığı güç ve motivasyonla birlikte her geçen gün biraz daha büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Hızlı Başvur

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.