Resim

Eğitim Özeti

Parayı ve bolluğu hayatınıza çağırmaya hazır mısınız? E-SEM Akademi tarafından düzenlenen bolluk ve servet enerjisi eğitimi, parayla ilgili yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmanızı sağlayacak. Hayatınızın refah ve bolluk içinde geçmesi ve bunun nasıl yapılacağını başkalarına anlatmak için hemen başvurunuzu yapın ve eğitimde yerinizi alın. 

13
TOPLAM MODÜL
40
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Canlı Yayınlar

Bolluk ve Servet Enerjisi Eğitimi Nedir?

Bolluk ve servet enerjisi eğitimi, çeşitli olumlamalar ve meditasyonlar yoluyla parayı hayatınıza çağırmanızı sağlar. Finansal sorunların neden bu kadar ağırlaştığı ve paraya ulaşmanızı önleyen engellerin tamamını, bu eğitimde öğrenme şansınız olur.

Bazı bloklar, insanların hak ettikleri servete ulaşmalarını engelleyebilir. Bu bloklar temizlenmeden refaha ulaşmak zordur. Yaşam boyunca oluşan tıkanıklıklar da parayla sizin aranızda engel oluşturur. E-SEM Akademi eğitiminde öğreneceğiniz çeşitli ritüeller, bu engelleri aşmanızı sağlar.

Bolluk ve Servet Enerjisi Eğitimi Faydaları Nelerdir?

Bolluk ve Servet Enerjisi eğitiminin faydaları oldukça fazladır. Hem kendiniz hem de çevreniz için eğitimin faydalarını kolayca görürsünüz. Eğitim boyunca öğreneceğiniz uygulamalar, maddi sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

Eğitim sırasında parayla sizin aranıza duvar ören engelleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Feng Shui gibi farklı öğretileri nasıl doğru kullanabileceğinizi anlarsınız. Kafanızdaki eksik bilgilerle kendinize bolluk sağlamaya çalışmak yerine bu eğitimle en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Bolluk ve Servet Enerjisi Eğitimi Nerelerde Kullanılır?

Bolluk ve Servet Enerjisi eğitiminin kullanımından kişisel hayatınız için yararlanmak mümkündür. Bunun yanı sıra çevrenizdeki insanlar için de uygulama yapabilirsiniz. E-SEM Akademi tarafından düzenlenen biyoenerji, astroloji ve biyometrik yüz okuma gibi eğitimleri de alarak farklı uygulamalar bir arada yapılabilir.

Eğitim sonunda edinilen farkındalıklar, uzun vadede hayatınızı bambaşka bir yere taşıyabilir. Enerjiyi doğru kullanarak tüm güzellikleri hayatınıza çağırabilirsiniz. · Yaşam Koçları

· İlişki Koçları

· Bio ve Kozmik Enerji Eğitimi alanlar

· Spiritüel Danışmanlar

· Spiritüel Koçlar

· Pozitif Enerji Uzmanları

· Astroloji Eğitimi alanlar

· Danışmanlar

· Eğitmenler

· Yaşamına para ve bolluk çekerek servet oluşturmak isteyen herkes.


BOLLUK PARA ve SERVET EĞİTİMİ İÇERİĞİ

· Bolluk frekansı ile tanışma ve eşleşme

· Bolluk ve bereket arası temel farklılıklar

· Servet frekansının aktarılması ve yaşamımıza katkıları

· Bolluk enerjisine engel olan blokelerin fark edilmesi temizlenmesi

· Bolluk ve para frekansının korunması

· Para çakrası aktivasyonu ve pozitif enerji aktarımı

· Bolluk aurasına geçiş ve koruma

· Para farkındalık egzersizleri

· Spiritüel bolluk çalışmaları

· Servet oluşturabilmek için enerji dengelemesi

· Pozitif enerji seanslarına bolluk ve para frekansları dahil etme.

· Profesyonel pozitif enerji farkındalığı

Ve daha fazlası sizler için özel olarak hazırlandı. Para ve bolluk alanlarında şu ankinden daha iyi bir gerçeklik diliyorsanız biz hazırız. Ailemize hoş geldiniz. Eğitim süresinde kendini tekrar etmeyen içeriklerle sizlere katkı olmaya devam edeceğiz. Eğitim içeriğimiz ve isim hakkı akademimize ait olup yazılı izin olmaksızın kopyalamak yasaktır. Eğitimimiz tedaviye yönelik değildir. Tıbbi bilgi bulunmamaktadır. Kişisel gelişiminizi pozitif desteklemek amaçlı sizlerin yaşamına her zaman olduğu gibi katkı olmayı hedefliyoruz.


Eğitmen

Sevgi Keleş
Bolluk ve Servet Enerjisi

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Bioenerji Temel

Dünya'da Enerjin Kadar Varsın!

...
Bioenerji İleri seviye

BioEnerji'nin Gücünü Keşfet!

...
EFT Eğitimi

Dünya'da %97 Başarı Oranı ile...

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?