Resim

Eğitim Özeti

Evren, içerisinde herkese yetecek kadar enerji barındırır. Bu enerjiden yararlanmanın yolu ise kozmik enerji master eğitiminden geçer. E-SEM Akademi uzmanlığıyla düzenlenen bu eğitime, temel eğitimi başarıyla tamamlayan ve uygulama yapanlar katılabilir. 

13
TOPLAM MODÜL
60
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Yüz yüze Eğitim
Canlı Yayınlar

Kozmik Enerji Master Eğitimi Nedir?


Kozmik enerji master eğitimi ile frekansların yüklenmesi, çakraların dengelenmesi gibi konular öğrenilir. 21 günlük arınma çalışmaları ve çakraların aktivasyonu gibi işlemler neticesinde eğitime katılanlar, enerji aktarımını son derece kolay bir şekilde yapar.

Eğitmenlik frekanslarının yüklenmesi ve blokelerin arındırılması ile katılımcı, kozmik enerji konusunda tam bir uzman olur. Eğitim sırasında kişinin kendi blokajları da kalkar. Bunun yanı sıra öğretilen çeşitli tekniklerle kişiler, kendi yaşam alanlarını istedikleri zaman temizleyebilir.


Kozmik Enerji Master Eğitimi Faydaları Nelerdir?


Kozmik enerji master eğitimi faydaları, evrenin sunduğu güçlü enerjiden yararlanmaktır. Bu enerji sayesinde kendi kötü ve negatif enerjili sıkıntılarınızdan kurtulmanız mümkün olur.

Aynı zamanda yapılacak uygulama çalışmaları ve öğretilen teknikler sayesinde uzmanlığınızı pekiştirirsiniz. Videolarla öğretilen teknikleri kendi yakın çevrenizde deneyerek çalışmalarınızı ilerletebilirsiniz.


Kozmik Enerji Master Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Kozmik enerji master eğitimi kullanımı ile uzmanlığınızı bir işe dönüştürebilirsiniz. Kendi uygulama merkezinizi açarak insanların evrenin enerjisinden yararlanmasına öncülük edebilirsiniz. E-SEM Akademi tarafından düzenlenen bu eğitime; psikologlar, yaşam koçları ve temel seviye eğitim sürecini tamamlayan herkes katılabilir.

Kozmik enerji sayesinde sıkıntılarından arınan çok sayıda insan vardır. Bu insanlardan biri de siz olabilir ve insanlara kozmik enerjiyi aktarabilirsiniz. Eğitim sonunda alacağınız sertifika ile kurumlara da danışmanlık yapabilir ve kurumsal başarı önünde engel oluşturan blokajları kaldırabilirsiniz. Son derece faydalı olan bu eğitimi başka master eğitimleri ile de taçlandırma şansınız vardır. Böylece farklı uzmanlıklarınız ile insanlara faydalı olabilirsiniz.

Kozmik Enerji ders içeriğimizde '' Büyü, Cin, Musallat veya Şifacılık konuları kesinlikle İŞLENMEMEKTEDİR. Bu eğitimi alan kişilere bu uygulamaların ETİK KURALLARI dersi hediye edilecektir.Tüm kozmik enerji eğitimi alan kursiyerlerimiz bu eğitime katılabilir.


Kozmik Master Enerji frekanslarının yüklenmesi

· Çakraların Master frekansla dengeye getirilmesi

· Çakraların 21 günlük arınma ve denge çalışmasının yapılması

· Tali çakraların kozmik frekansla uyumlanması

· Kozmik Enerjide temel seviye yetiştirme teknikleri

· Kozmik Enerji ile Alfa çakrayı aktive etme

· 8 Eğitmenlik Frekansının yüklenmesi (başarı, bolluk, aşk, sağlık, denge, mutluluk, sezgisel gelişme, üretkenlik)

· Bedensel blokelerin arındırılması

· Dışarıdan yönlendirilmiş enerjilerin temizlenmesi

· Eğitmenlik korunması

· Para enerjisi yüklemesi

· Aşk frekansı yüklemesi

· Yüklemeleri temel seviyeye aktarabilme

· Topraklanma teknikleri

· Yaşam alanı temizleme

· İfade alanınızı genişletme

· Kozmik Enerji yüksek frekanslı auraya geçiş

· Kozmik Enerjide sıkça sorulan sorular

· Bir başkasının Kozmik Enerjisini aktive etme.


Eğitmen

Sevgi Keleş
Kozmik Enerji İleri Seviye

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Bioenerji Temel

Dünya'da Enerjin Kadar Varsın!

...
Bioenerji İleri seviye

BioEnerji'nin Gücünü Keşfet!

...
EFT Eğitimi

Dünya'da %97 Başarı Oranı ile...

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?