Resim

Eğitim Özeti

Pozitif enerjiyi hayatınıza en doğru şekilde yansıtmak ve bu enerjiyi başkalarına aktarmak için uzmanlık ötesi bir eğitime ihtiyacınız var. Bu eğitimde pozitif enerji ile uyumlama, çakraları keşfetme, spiritüel arınma gibi farklı çalışmalar yapılacak. İçinizdeki cevheri açığa çıkarmak için E-SEM Akademi ayrıcalığıyla düzenlenen bu eğitimde mutlaka yer almalısınız. 

41
TOPLAM MODÜL
120
SAATLİK EĞİTİM
Uluslararası Akredite Sertifikalı
Üniversite onaylı Sertifika
Yüz yüze Eğitim
Canlı Yayınlar
E-devlet

Pozitif Enerji Eğitmenliği Eğitimi Nedir?


Pozitif enerji eğitmenliği eğitimi hem kemdiniz için daha pozitif bir hayat oluşturmanızı hem de bunu paylaşabilmenizi mümkün kılar. Bu eğitim sayesinde iyi bir eğitici olmak mümkündür. Arınma frekansı aktarımı, eğitici seviye çakralarının keşfi, auranın güçlendirilmesi gibi çalışmalar yapılır.

 

Eğiticilik için gerekli enerji yüklemelerinin yapılması da bu eğitim sırasında yapılır. Eğitici için özel meditasyon, negatifliklerin temizlenmesi gibi çalışmalar gerçekleştirilir. Eğitimi dengeleme frekansını da edinen katılımcılar, günlük hayatlarında da üzerlerindeki olumsuz yüklerden kurtulmayı başarır.


Pozitif Enerji Eğitmenliği Eğitimi Faydaları Nelerdir?


E-SEM Akademi tarafından düzenlenen bio enerji master eğitimini tamamlayanlar ve kozmik enerji master eğitimine katılanlar için yeni hedef bu eğitimdir. Bu üç farklı eğitimin bir arada alınması ile enerji diline tamamen hâkim olunur. Pozitif enerji eğitmenliği eğitimi sayesinde enerjinin en doğru şekilde aktarılması sağlanır. Katılımcılar, alanında en profesyonel seviyeye ulaşır.


Pozitif Enerji Eğitmenliği Eğitimi Nerelerde Kullanılır?


Pozitif enerji eğitmenliği eğitiminin kullanımı ile katılımcılar, kendi danışmanlık merkezinde hizmet verebilir. Bunun yanı sıra kendi hayatının enerjisini yönetebilmek de bu eğitim sayesinde mümkündür.

 

Eğitimin temel amacı eğitmenlik enerjisinin kazandırılması ve bu yoldaki engellerin temizlenmesidir. Böylece enerji aktarımına engel olan tüm blokajlar, rahatlıkla kaldırılır. Eğitime katılanlar, birçok mucizeye tanıklık ederek enerjinin ne denli önemli olduğunu görür. Doğru enerji yönetimi, pek çok sorunla baş edebilmenin püf noktasıdır.


Pozitif Enerji Eğitmenlik Eğitimizde '' Büyü, Cin, Musallat veya Şifacılık konuları kesinlikle İŞLENMEMEKTEDİR. Bu eğitimi alan kişilere bu uygulamaların ETİK KURALLARI dersi hediye edilecektir. · Bio enerji master seviyeyi tamamlamış ya da eş zamanlı tamamlayacak olanlar.

· Kozmik enerji master seviyeyi tamamlamış ya da eş zamanlı tamamlayacak olanlar.


Programımız Global Gold Master Trainer eğitmenimiz tarafından sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Videolarda doğrudan pozitif frekans aktarımları bulunmaktadır. Nümoroloji sayı dizisine ve sizlerin frekansına uygun sayıda 41 adettir.

· Pozitif enerji nedir?

· Pozitif enerji kullanım alanları ve çalışma şekilleri.

· Danışmanlık ve eğitmenlik arasındaki farklar

· Pozitif enerji eğiticisi olmak için dikkat edilmesi gerekenler.

· Etik kurallar ve profesyonel süreç yönetimi

· Enerjisel sıralamaların kavranması

· Pozitif enerji tipleri arasındaki farklılıklar

· Pozitif enerjiye uyumlanma

· Pozitif enerji ile arınma frekansı aktarımı

· Eğitici seviye çakraları keşfetme

· Kalp çakrasının eğiticilikteki önemi ve pozitif enerji aktivasyonu

· Aura renkleri ve auranın güçlendirilmesi

· Nümorolojik enerji yüklemesi

· Sarkaç ile pozitif enerji geçişleri

· Sezgisel frekans uyumlaması

· Beden negatif blokelerini bulma

· Eğitici meditasyonu

· Odaklanma frekansı yüklenmesi

· Spiritüel arınma

· Negatif enerjilerden korunma ve uzaklaşma

· Karmik negatif bağların temizlenmesi

· Enerji yönetimi

· Eğitici için enerjisel koruma

· Kozmo ve bio frekans ile arınma

· Pozitif enerji eğiticiliği frekansına geçiş

· Eğitici dengeleme frekansının aktarılması


· Sıklıkla sorulan sorular videoları


Ve daha fazlası sizleri bekliyor. Detaylı bilgi ve kayıt için hemen başvuru yapabilir. Sınırı sayıda olan kontenjanımızdan yararlanabilirsiniz. Eğitim süresinde kendini tekrar etmeyen içeriklerle sizlere katkı olmaya devam edeceğiz. Eğitim içeriğimiz ve isim hakkı akademimize ait olup yazılı izin olmaksızın kopyalamak yasaktır. Eğitimimiz tedaviye yönelik değildir. Tıbbi bilgi bulunmamaktadır. Kişisel gelişiminizi pozitif desteklemek amaçlı sizlerin yaşamına her zaman olduğu gibi katkı olmayı hedefliyoruz. Taklitlerimizden sakının.


Eğitmen

Sevgi Keleş
Pozitif Enerji Eğitmenliği

Hızlı başvuru yapabilirsiniz.
Eğitiminiz ile ilgili en kısa zamanda akademi yetkililerimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.

BENZER EĞİTİMLERİ İNCELE

SEM Akademi Sertifikalı Eğitim sürecinizin
başından sonuna kadar sizinle!
Tamamladığınız eğitimler sonunda alanınızda uzmanlaşmakla birlikte aynı zamanda Uluslararası Eğitim Sertifikasına sahip oluyorsunuz.
...
Bioenerji Temel

Dünya'da Enerjin Kadar Varsın!

...
Bioenerji İleri seviye

BioEnerji'nin Gücünü Keşfet!

...
EFT Eğitimi

Dünya'da %97 Başarı Oranı ile...

SEM Akademi Blog


SEM Akademi;
Bilgiyi kullanmayı değil, paylaşmayı seçtik.
Ramazan Korkmaz . 2022-03-06 21:54:20.070

Yoga Eğitmenliği Kursu

Yoga eğitmeni olabilmek için öncelikle temel yoga derslerinin alınması gerekir. Yoga konusunda ilerleme kaydedip ileri seviyeye geçildikten sonra yoga eğitmenliği kursları alınmalıdır.

Ramazan Korkmaz . 2022-02-04 23:16:21.857

Yoga eğitmenlik Eğitimi

Yoga eğitmenlik eğitimi özellikle son yıllarda ülkemiz vatandaşları tarafından sıklık ile talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Yoga yapma fikrinin bile kişiyi rahatlattığının fark edilmesinin ardından

Ramazan Korkmaz . 2021-11-04 08:51:15.670

Nlp Nedir Faydaları

NLP ile iş, spor ve sanat gibi pek çok çeşitli alanda başarılı olan insanların düşünme alışkanlıklarını, davranış kalıplarını, düşünce ve inançlarını inceleyip analiz etme uygulaması yapılır. Bu sayede kişinin ihtiyacı olan durumlar su yüzüne çıkmış olur.

Ramazan Korkmaz . 2021-10-29 22:52:15.023

Yoga Eğitmeni Sertifikası

Yoga eğitmeni sertifikası, SEM Akademi internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı başvuru yapabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek yoga eğitmenliği kurslarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, yoga eğitimli

Yükleniyor ...

Alışveriş Sepeti

Loading...
WhatsApp SEM Akademi ×
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?